Niksar Basınçlı Kaplar, Yangın Tesisatı, Elektrik Tesisatı Periyodik Kontrolleri

Niksar Basınçlı Kaplar, Yangın Tesisatı, Elektrik Tesisatı Periyodik Kontrolleri Yapan Firma +90 532 224 55 37

Niksar Basınçlı Kaplar-Kalorifer ve Merkezi Isıtma Periyodik Kontrolleri

Basınçlı kapların periyodik kontrolleri işinde uzman olan olan Makel Test deneyimli ekibi ve yılların verdi deneyim ile müşterilerine en iyi sonucu vermektedir. Basınçlı Kaplar periyodik kontrolleri genellikle Hidrostatik Test (Basınç testi) uygulanmaktadır, ancak işletme veya tesisin uygun olmadığı durumlarda veya basınçlı kabın durdurulamadığı hallerde tahribatsız muayene yöntemi de uygulanabilmektedir.

Makel Test Mühendislik, basınçlı kapların periyodik kontrollerini Akreditasyon denetimlerinden geçmiş personelleri tarafından gerçekleştirmekte ve yetkin kontrol raporlarını tarafınıza sunmaktadır.

Niksar Basınçlı Kaplar Periyodik Kontrollerimiz

Kompresör

Hava Tankı

Hidrofor

Genleşme Tankı

Kalorifer Kazanı

Sıcak Su Kazanı

Buhar Kazanı

Kızgın Yağ Kazanı

Ütü Kazanı

Boyler

Otoklav

Elektrikli Kazan

Emniyet Ventili

Niksar Yangın Tesisatı Periyodik Kontrolleri

Makel Test olarak yangın tesisatı periyodik kontrolleri yapmaktayız deneyimli ekibimiz ve uzun yılların verdi tecrübe ile bunu en iyi şekilde yapmaktayız. Binaların Yangından Korunması Hakkındaki Yönetmeliği dikkate alınarak İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık Ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği gereğince; Yangın Tesisatı ve Hortumlar, Motopomplar, Boru Tesisatı Periyodik Kontrolleri yılda en az bir defa yetkili kişiler tarafından kontrol yapılmalı ve güvenle çalıştığını gösteren belge düzenlenmelidir.

Su Depoları ve Kaynağının Kontrolü

Yangın Pompalarının Performans Testleri

Yangın Dolapları ve İç Teçhizat Kontrolleri

Kritik Devre Yangın Hortumları Debi Tayini

Sprinkler Sistemi Kontroller

Hidrant Sistemleri Kontrolü

Yangın Algılama ve İhbar Sistemi Kontrolü

Yangın Söndürme Cihazları Kontrolü

Makel Test Mühendislik, yangın tesisatı periyodik kontrollerini yetkili uzman personelleri ile gerçekleştirmekte ve tarafınıza anlaşılır, açıklayıcı ve ayrıca bakım işlemleriniz için rehber olabilecek kontrol raporlarını sunmaktadır.

Niksar Elektrik Tesisatı Periyodik Kontrolleri

Elektrik tesisatı periyodik kontrolleri işinde’de uzman olan Makel Test bunu uzman ekibi ve deneyimleri ile yerine en iyi şekilde getirmektedir. Elektrik tesisatı periyodik kontrolü tesislerin elektrik tesisatının uzman ekipler ve teknolojik kalibrasyonlu cihazlarla elektriksel ve fiziksel durumunun ölçülüp raporlandığı, elektriksel tüm detayların analiz edildiği, sorunların önceden tespitinin sağlandığı önemli bir raporlama hizmetidir.

Makel Test Mühendislik, elektrik tesisatı periyodik kontrollerini Akreditasyon denetimlerinden geçmiş personelleri tarafından gerçekleştirmekte ve yetkin kontrol raporlarını tarafınıza sunmaktadır.

Niksar Elektrik Tesisatı  Periyodik Kontrollerimiz

Elektrik İç Tesisat Kontrolü

Topraklama Ölçümü

Termal Kamera Ölçümü

Kaçak Akım Rölesi Testi

Paratoner Tesisatı Kontrolü

Jeneratör Kontrolü

Katodik Koruma Ölçümü

Akümülatör Kontrolü

Transformatör Kontrolü